Saksofonista, kameralista, Pedagog-urodzony w Krakowie.

Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w ZSM im. I. J. Paderewskiego w Krośnie w klasie fortepianu. Po kilku latach, rozpoczął naukę w klasie saksofonu. Edukację muzyczną kontynuował   w Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie saksofonu prof. dr hab. Andrzeja Rzymkowskiego, gdzie ukończył studia z wyróżnieniem.

Jest także absolwentem studiów I stopnia oraz studiów podyplomowych w   Hochschule für Musik Nürnberg – Augsburg w klasie prof. Guntera Priesnera, gdzie otrzymał również dyplomy z wyróżnieniem.

Swoje umiejętności doskonalił na wielu kursach mistrzowskich prowadzonych przez m.in.: Claude’a Delangle, Jean –Marie Londeixa, Arno Bornkampa, Nobuya Sugawę, Johanesa Ernsta, Jeroma Laran,Sergeia Kolesova, Christiana Wirth’a Boba Mintzera, Piotra Barona, Jana Ptaszyna Wróblewskiego, Tomasza Szukalskiego i wielu innych.

Jest laureatem wielu konkursów m.in.: Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Jazzowej i Rozrywkowej w Elblągu(1998,2000), XXVII Ogólnopolskiego Konkursu Zespołów Kameralnych we Wrocławiu(1999), Konkursu Instrumentów Dętych w Lublinie(2000).

Jest saksofonistą otwartym na różne style muzyczne, który stara się łączyć swoją działalność na gruncie muzyki klasycznej, jazzowej i rozrywkowej. W 2007 r. otrzymał I miejsce oraz Nagrodę Grand Prix na  VIII Ogólnopolskim Festiwalu instrumentalistów oraz wokalistów jazzowych- „Złota Baszta Jazz Festiwal”. Swoją obecność zaznaczył na wielu festiwalach m.in.: Warszawska Jesień Muzyczna, Beethoven Festival w Bonn,” Old Jazz Meeting-Złota Tarka” w Iławie, Międzynarodowym Festiwalu  Muzyki Organowej i Kameralnej w Wieliczce, Międzynarodowym Festiwalu”Errantia Musica”, Międzynarodowym Festiwalu Muzyki”Młodzi Artyści” w Krakowie.

W swoim dorobku ma także prawykonania utworów: Agaty Zubel, Marcela Chyrzyńskiego, Tima Jansy i innych. W 2008 r. będąc studentem Hochschule fuer Musik Nuernberg  uzyskał Stypendium Banku Niemieckiego ” Sparda Bank Stipendium” dla wyróżnionych studentów.Współpracował z Orkiestrą Filharmonii Krakowskiej, Orkiestrą Akademii Beethovenowskiej, Staatsphilharmonie Nuernberg, Philharmonisches Orchester Wurzburg, Budapest Philharmonic Orchetsra, Big-bandem Małopolskim pod dyr.Ryszarda Krawczuka oraz kwartetem saksofonowym „Fiasco Classico” pod dyr.prof. Guntera Priesnera.

Od 2010 r. prowadzi aktywną działalność pedagogiczną ucząc w szkołach muzycznych I i II st. min.: ZPSM im.M.Karłowicza w Krakowie, PSM I i II st. w Wadowicach oraz SM I st. w Sobolowie.  Jego uczniowie są laureatami wielu Konkursów  o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej, Konkursu Muzycznego Centrum Edukacji Artystycznej, Przesłuchań Centrum Edukacji Artystycznej, a także laureatami wielu programów stypendialnych min.: „Program Stypendialny-Młoda Polska”, Stypendium Sapere Auso Małopolskiej Fundacji Stypendialnej, Ogólnopolskiego Konkursu Fundacji Jolanty i Leszka Czarneckich i wielu innych. Od 2021 roku pełni również funkcję Konsultanta w Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie.

Niejednokrotnie zapraszany na festiwale, Konkursy Ogólnopolskie oraz Międzynarodowe oraz warsztaty saksofonowe w charakterze wykładowcy i członka Jury.

W 2021 roku otrzymał Nagrodę Indywidualną I stopnia Centrum Edukacji Artystycznej „Za szczególny wkład w rozwój Edukacji Artystycznej w Polsce”.

Bezustannie poszukuje nowych wyzwań. Przez ostatnie lata dał się poznać jako organizator wielu wydarzeń promujących młodych muzyków, m.in. konkursów, koncertów oraz licznych warsztatów instrumentalnych. W wolnych chwilach lubi podróże i sport, które są motorem napędowym jego kolejnych działań.